Świadectwa ze Stalowej Woli

  Posted on   by   Bez komentarza

Zapraszamy do obejrzenia świadectw z posługi naszego lidera Marcina Zielińskiego w Stalowej Woli. 🙂

Nasz dobry Tata wysłuchuje wszystkich modlitw i naprawdę pragnie na nie odpowiadać. Wspaniałe rzeczy dzieją się, gdy ludzie szukają Go ze szczerym pragnieniem w sercu i wiarą w to, że On jest Bogiem, który zbawia, uwalnia, uzdrawia i usprawiedliwia.

Jeżeli któreś ze świadectw odpowiada także twojej sytuacji, to przez wiarę przyjmij to samo uzdrowienie. Świadectwa Bożego działania oznaczają, że Bóg chce to samo zrobić kolejny raz, dla ciebie.

Relacja z posługi Marcina Zielińskiego | Stalowa Wola (ENGLISH SUBTITLES)

 

Informujemy też, że utworzyliśmy na stronie nowy dział – Felietony. Znajdziecie je w zakładce “Multimedia”. W tym dziale będziemy regularnie publikować krótkie teksty oparte na Słowie, opowiadania, nieraz prawdziwe historie i przygody z Bogiem lub rozważania. Zachęcamy już teraz do przeczytania pierwszego wpisu. 🙂

 

Przypominamy, że w czasie wakacji spotkania naszej wspólnoty odbywają się bez żadnych zmian. Szczegóły o spotkaniach znajdziecie na stronie Spotkania w zakładce “O nas”. Wszelkie możliwe zmiany oraz terminy posług znajdziecie w Kalendarzu. Najszybciej wszelkich informacji uzyskacie pisząc na nasze profile na Facebook’u.

Wspólnota Uwielbienia “Głos Pana”

Marcin Zieliński

Błogosławionego dnia! 🙂

 


 

Kategorie: Aktualności

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *