Inicjatywy

Spotkania wspólnoty

Podstawą działalności naszej wspólnoty są cotygodniowe spotkania, podczas których dzielimy się Słowem Bożym, uwielbiamy Boga w Duchu i Prawdzie, śpiewem, tańcem i na wszelki inne sposoby, na które poprowadzi nas Duch Święty. Mamy także możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu we wtorki oraz dzielenia się świadectwami Bożego działania w naszym życiu. Na koniec każdego spotkania zwykle modlimy się za wszystkich chorych i potrzebujących. Wspólnota spotyka się w każdy wtorek i piątek (z wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca i niektórych świąt).

→ Sprawdź, gdzie odbywają się spotkania wspólnoty!

→ Sprawdź terminy najbliższych spotkań w Kalendarzu!

Posługi i rekolekcje

Odpowiadając na zaproszenia z całego kraju i zza granicy, Wspólnota “Głos Pana” z jej liderem Marcinem Zielińskim na czele prowadzi liczne spotkania, rekolekcje i warsztaty. Członkowie wspólnoty wygłaszają konferencje, posługują podczas Mszy Świętych z modlitwą o uzdrowienie, modląc się za chorych i wszystkich potrzebujących. Prowadzimy też ewangelizację i głosimy Dobrą Nowinę w naszym mieście.

→ Sprawdź, gdzie już posługiwaliśmy!

Sprawdź aktualny kalendarz posług!

Zaproś nas poprzez formularz kontaktowy!

Comiesięczne Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie

W 2015 roku rozpoczęliśmy posługę w parafii Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach. Od tego czasu raz w miesiącu spotykamy się na wspólnej Eucharystii i modlimy się o uzdrowienie i uwolnienie za wszystkich potrzebujących. Msze Święte z posługą odbywają się zazwyczaj w pierwsze niedziele miesiąca.

Skorzystaj z kalendarza, aby sprawdzić najbliższy termin najbliższej mszy!

Ewangelizacja w Skierniewicach

Od kilku lat prowadzimy systematyczną ewangelizację uliczną na terenie naszego miasta i parafii.