News

Ogłoszenia

(0) 26 lipca 2016

Felietony

Zapraszamy do przeczytania kolejnego felietonu – Kochać i być kochanym. Przypominamy, że Felietony znajdziecie w zakładce Multimedia.

 

Konferencje

Zaprowadziliśmy także porządek w konferencjach. W zakładce Multimedia znajdziecie teraz uporządkowane i zaktualizowane playlisty z konferencjami audio oraz wszystkie konferencje i filmy ze świadectwami z naszego kanału YouTube. Zapraszamy do słuchania i oglądania. 🙂

17649

Światowe Dni Młodzieży do Krakowie

Informujemy także, że w środę 27 lipca wyruszamy na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Będziemy głosić Jezusa na ulicach, modlić się za chorych i prosić o Ducha Świętego dla wszystkich, którzy będą chcieli podążać za Jezusem i posługiwać w swoich domach, wspólnotach i krajach. W miarę możliwości prosimy o modlitwę za posługujących i całe wydarzenie. 🙂

Widzimy się w Krakowie? 😀

 

Modlitewna Linia Telefoniczna

Przypominamy także, że prowadzimy otwartą trzy razy w tygodniu Modlitewną Linię Telefoniczną.

W poniedziałki 19.00-21.00 pod numerem tel. 665 094 281 (Plus)
W środy 20.00-21.00 pod numerem tel. 577 523 251 (Play)
W czwartki 19.00-21:00 pod numerem tel. 513 928 127 (Orange).

Jeśli potrzebujesz uzdrowienia lub modlitwy – zadzwoń! Jesteśmy po to, by się z Tobą modlić!

 

Błogosławionego dnia! 🙂


 

Świadectwa ze Stalowej Woli

(0) 22 lipca 2016

Zapraszamy do obejrzenia świadectw z posługi naszego lidera Marcina Zielińskiego w Stalowej Woli. 🙂

Nasz dobry Tata wysłuchuje wszystkich modlitw i naprawdę pragnie na nie odpowiadać. Wspaniałe rzeczy dzieją się, gdy ludzie szukają Go ze szczerym pragnieniem w sercu i wiarą w to, że On jest Bogiem, który zbawia, uwalnia, uzdrawia i usprawiedliwia.

Jeżeli któreś ze świadectw odpowiada także twojej sytuacji, to przez wiarę przyjmij to samo uzdrowienie. Świadectwa Bożego działania oznaczają, że Bóg chce to samo zrobić kolejny raz, dla ciebie.

Relacja z posługi Marcina Zielińskiego | Stalowa Wola (ENGLISH SUBTITLES)

 

Informujemy też, że utworzyliśmy na stronie nowy dział – Felietony. Znajdziecie je w zakładce “Multimedia”. W tym dziale będziemy regularnie publikować krótkie teksty oparte na Słowie, opowiadania, nieraz prawdziwe historie i przygody z Bogiem lub rozważania. Zachęcamy już teraz do przeczytania pierwszego wpisu. 🙂

 

Przypominamy, że w czasie wakacji spotkania naszej wspólnoty odbywają się bez żadnych zmian. Szczegóły o spotkaniach znajdziecie na stronie Spotkania w zakładce “O nas”. Wszelkie możliwe zmiany oraz terminy posług znajdziecie w Kalendarzu. Najszybciej wszelkich informacji uzyskacie pisząc na nasze profile na Facebook’u.

Wspólnota Uwielbienia “Głos Pana”

Marcin Zieliński

Błogosławionego dnia! 🙂

 


 

Plany wakacyjne

(0) 27 czerwca 2016

Kochani, wracamy po dłuższej przerwie. 🙂

ŚWIADECTWA

Ostatnie tygodnie są dla nas niezwykle intensywne ze względu na wiele nowych rzeczy, jakie Bóg robi w naszej wspólnocie i w całym kraju. Wyjazdy, posługi i konferencje, które prowadziliśmy i w których uczestniczyliśmy w ostatnim czasie przyniosły wielkie owoce! 😀 Na początek podzielimy się z Wami kilkoma świadectwami:

Świadectwa uzdrowień z dni 11-12.06.2016

 

To są tylko nieliczne świadectwa spośród tych wszystkich, które codziennie otrzymujemy. Jak mówi Słowo Boże, cały świat nie pomieściłby ksiąg, które by trzeba napisać, aby szczegółowo opisać wszystkie rzeczy, których dokonał Jezus (J 21,25). Wiele informacji o tym, co Bóg robi przez naszą posługę, dociera do nas z dużym opóźnieniem. O wielu Bożych dziełach pewnie dowiemy się dopiero stojąc kiedyś przed Jego obliczem. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś świadectwo, którym się jeszcze nie podzielił, to zachęcamy do uwielbienia Boga w ten sposób! 🙂 Boża Chwała i nasza wiara rosną, gdy słuchamy świadectw Jego działania. Często słuchając świadectw ludzie otwierają się na uzdrowienie płynące z Ran Jezusa. Napisz do nas, wyślij nagranie lub podejdź i opowiedz, kiedy kogoś z nas spotkasz. A tu świadectwo uzdrowienia sprzed 6 miesięcy:

Świadectwo uzdrowienia 6 miesięcy po modlitwie

 

PRZYDATNE LINKI

Serdecznie zapraszamy na nasze strony na Facebooku, gdzie możecie być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami. Znajdziecie tam również najnowsze świadectwa i krzepiące Słowo.

Fanpage Wspólnoty Uwielbienia “Głos Pana”

Fanpage Marcina Zielińskiego

Na naszym kanale YouTube regularnie pojawiają się najnowsze nauczania z naszych spotkań i filmy ze świadectwami.

 

PLANY NA WAKACJE

W razie jakichkolwiek wątpliwości informujemy, że od Pana Boga nigdy nie robimy wakacji! 😀 Niemniej jest to czas wyjazdów i wypoczynku. W związku z tym w lipcu i sierpniu nie będzie comiesięcznych mszy z modlitwą o uzdrowienie w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach. Zapraszamy na następną mszę z modlitwą o uzdrowienie, która odbędzie się na początku września.

Spotkań wtorkowych oraz piątkowych nie odwołujemy. Jeżeli potrzebujesz informacji o miejscu i godzinie naszych spotkań, zapraszamy TUTAJ. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek zmiany, zostaną one umieszczone w Kalendarzu. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy noszą w Sercu pragnienie spotkania z żywym Słowem, uwielbienia naszego Boga i spotkania z Jezusem, który uzdrawia również dzisiaj!

Życzymy Wam dobrego wypoczynku w tym czasie! Niech to będzie także błogosławiony czas wzrostu i spotkania z Bogiem. 🙂

 

PODZIĘKOWANIE12662014_1106983532659448_281074617078808964_n

Chcielibyśmy też podziękować wspólnocie Metanoia za kolejną wspaniałą konferencję Strefa Zero, w której uczestniczyliśmy w ostatni weekend. Szczerze polecamy tą doroczną konferencję i zapraszamy Was na kolejną za rok!

Podążając za przesłaniem tegorocznej konferencji:

Czy jest między wami ktoś, co widział ten dom w jego dawnej chwale? […] Nabierz Ducha! […]  Przyszła chwała tego domu będzie większa od dawnej. (Ag 2,2-9)

My głęboko wierzmy w to, że Kościół znów będzie OKAZAŁY, SŁAWNY I WSPANIAŁY. Chcemy głosić tę Dobrą Nowinę po krańce ziemi i w jedności z naszymi Siostrami i Braćmi w Chrystusie budować taki Kościół, o jakim nieustannie marzymy. Przyłączysz się? 🙂

Błogosławimy Was i prosimy o modlitwę w naszej intencji! 🙂

 


 

Zmiany na Facebooku

(0) 4 maja 2016

Witajcie Siostry i Bracia w Chrystusie Panu!

W związku z szybko rozwijającym się dziełem głoszenia Ewangelii, rosnącą liczbą posług i wydarzeń, których wspólnota “Głos Pana” jest częścią, dokonaliśmy następujących zmian, które mają poprawić nasz kontakt z Wami.

Fanpage Marcin ZielińskiFanpage Głos PanaKanał YouTube

Na Facebooku powstał oficjalny fanpage Marcina Zielińskiego – lidera naszej wspólnoty “Głos Pana”. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i obserwowania tej strony. Marcin sam opowie Wam, co będzie się tam działo w poniższym filmie!

You can watch it with english subtitles!

CZEMU TEN DZIEŃ JEST SZCZEGÓLNY ??

 

Zapraszamy na fanpage Marcina Zielińskiego pod poniższym linkiem!

Marcin Zieliński na Facebooku

Druga informacja jest taka, że zmienił się adres fizyczny fanpage’a naszej wspólnoty. Poniżej znajduje się nowy link.

Wspólnota “Głos Pana” na Facebooku

Możecie też skorzystać ze skrótów na samym dole naszej strony internetowej. Jest tam też link do naszego kanału na YouTube, gdzie znajdziecie między innymi najnowsze konferencję oraz świadectwa z posług.

Wspólnota “Głos Pana” na YouTube

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Błogosławionego dnia! 🙂

 


Czas Chwały w Warszawie

(0) 28 kwietnia 2016

W imieniu naszych przyjaciół z Lublina zapraszamy na konferencję charyzmatyczną Czas Chwały, która odbędzie się w najbliższą sobotę 30 kwietnia na Arenie Ursynów w Warszawie. Będzie to cały dzień poświęcony na uwielbienie Boga i zgłębianie tematu uzdrowienia płynącego z krzyża Jezusa Chrystusa. Konferencje wygłoszą Maria Vadia, Borys Grisenko oraz dr Anna Saj. Całość poprowadzi Armia Dzieci z Lublina.

CZAS CHWAŁY – eksplozja uzdrowienia / PROMO / Warszawa / 30 kwietnia 2016

 

Więcej informacji znajdziecie w Kalendarzu.

Zapraszamy do rejestracji na stronie wydarzenia – czaschwaly.pl.

Jeżeli chcesz się podzielić tą wiadomością ze znajomymi, koniecznie zajrzyj na stronę wydarzenia na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy! My będziemy! 🙂